آشپزخانه های میکروسمنت سمیک

آشپزخانه های میکروسمنت سمیک به دلیل مزایای زیادی که این پوشش تزئینی ارائه می دهد، انتخاب بیشتر متخصصان نوسازی، معماران و دکوراتورها است. پوششی که خلاقیت های منحصر به فردی را برای بازسازی آشپزخانه تضمین می کند.

یکی از ویژگی‌های میکروسمنت سِمیک در آشپزخانه این است که به لطف تطبیق پذیری بالایی که دارد به طرق مختلف قابل اجرا است. به همین دلیل میکروسمنت را روی کف، دیوارها، میز کار آشپزخانه و حتی سینک ظرفشویی به آسانی میتوان اجرا نمود. 

 

 

طراحی فضای آشپزخانه که به قولی قلب خانه نیز محسوب می شود،  همواره مورد توجه طراحان قرار گرفته است. برای دیوار و کف این فضا، همواره از متریال مختلفی چون سنگ، کاشی، سرامیک،چوب و غیره استفاده می شده که با افزایش محبوبیت میکروسمنت، از این متریال بر روی کانتر، به عنوان بین کابینتی ، کفپوش و دیوارپوش نیز استفاده می شود. متریال مورد استفاده در آشپزخانه و به ویژه برای بین کابینتی باید به گونه ای انتخاب شود که در مقابال گرما و رطوبت کاملا مقاوم باشد زیرا در کنار سینک ظرفشویی و اجاق گاز قرار داشته و در معرض حرارت بالا و رطوبت مستمر میباشد همچنین با توجه به اینکه فضابی پشت گاز به سرعت کثیف می شود، باید متریالی با نظافت آسان انتخاب نمود. علاوه بر این تنوع رنگی بالای میکروسمنت سبب شده تا با هر رنگی از کابینت به سادگی ست شده و زیبایی بصری را با مقاومت بالا تواما برای مخاطبان به ارمغان آورد.

 بین کابینتی میکروسمنتی

 بین کابینتی میکروسمنتی

مزایای استفاده از میکروسمنت سمیک در آشپزخانه

استفاده از میکروسمنت سمیک گرید پروف در آشپزخانه مزایای زیادی دارد. در اینجا ما موارد اصلی را توضیح می دهیم تا متوجه شوید که چرا آشپزخانه های میکروسمنت به سرعت در حال افزایش است.

آشپزخانه های میکروسمنت سمیک

 

اجرای میکروسمنت در آشپزخانه نیازی به کار ساختمانی ندارد.

وقتی تصمیم به بازسازی می گیریم، زمان طلاست! از آنجایی که میکروسمنت تقریباً با هر ماده ای سازگار است، بدون نیاز به کار ساختمانی مستقیماً روی سطح موجود به آسانی اجرا شده و ظرف چند روز آشپزخانه شما آماده خواهد شد.

تنوع رنگ برای آشپزخانه های با میکروسمنت

میکروسمنت با تنوع رنگی ایده آل می توانید به آشپزخانه شما زیبایی دو چندان ببخشد. شرکت ما با طیف گسترده ای از رنگ های خنثی تر مانند سفید، خاکستری یا سیاه گرفته تا رنگ های شادتر برای شما امکان انتخاب رنگ دلخواه را فراهم می آورد.

آشپزخانه های میکروسمنت مقاومت حرارتی و شیمیایی خوبی دارند

پوشش سمیک مقاومت خوبی در برابر حرارت و همچنین مواد شوینده خانگی دارد. این دو عامل مهم باعث شده است که کف و دیوارهای میکروسمنتی در آشپزخانه ها و همچنین روکش های کانتر آشپزخانه مورد توجه ویژه ای قرار گیرد.

آشپزخانه های میکروسمنت سمیک

 

آشپزخانه های میکروسمنت را می توان ضد آب کرد

برای فضاهایی مانند آشپزخانه، آنچه بیش از هر چیزی اهمیت دارد، ضد آب بودن پوشش است. از این نظر، تضمین یک پوشش ضد آب در فضایی که در معرض آب و مایعات مشابه است، مهم بوده و به همین دلیل است که میکروسمنت در آشپزخانه بسیار محبوب می باشد.

میکروسمنت در آشپزخانه ها می تواند ضد لغزش باشد

علاوه بر نفوذ ناپذیری، ضد لغزش بودن سمیک نیز یکی دیگر از مزایای بزرگ آن نسبت به سایر پوشش ها است. اما در این مورد، استفاده از محصول مناسب نیز ضروری است. در سمیک ما گرید پروف را برای اینگونه فضاها توصیه میکنیم .

آشپزخانه های میکروسمنت برای همه سبک ها

میکروسمنت سمیک برای هر سبک دکوراسیونی مناسب است که ما چهار سبک مختلف از آشپزخانه های میکروسمنتی را در ادامه معرفی خواهیم کرد:

آشپزخانه های میکروسمنت سمیک

 

آشپزخانه های میکروسمنتی مینیمالیستی

برای کسانی که به دنبال با المان های ساده و خطوط صاف در چیدمان فضا هستند عدم وجود اتصالات در میکروسمنت به ایجاد آشپزخانه ای منطبق با طراحی مینیمالیستی کمک می کند .

آشپزخانه های میکروسمنتی الکتیک

برای افرادی که آشپزخانه ای را ترجیح می دهند که انواع مختلفی از مواد مانند چوب، گچ، سنگ یا کاشی را کنار هم داشته باشند با آشپزخانه های میکروسمنتی الکتیک می توانند دکوراسیون سنتی را با مدرن به سادگی ترکیب کنند.

آشپزخانه های میکروسمنتی نوردیک

شما برای درخشش آشپزخانه خود نیاز به مساحت بالا ندارید، سبک اسکاندیناوی یا نوردیک برای آشپزخانه های کوچک میکروسمنت ایده آل است. برای فضاهای کوچک نیز باید توجه کرد که رنگ های روشن نه تنها ابعاد آشپزخانه شما را بزرگتر می کند بلکه نور طبیعی فضا را نیز افزایش می دهد.

آشپزخانه های میکروسمنتی صنعتی

آیا آشپزخانه ای با دکوراسیون مدرن، آوانگارد و شهری را ترجیح می دهید؟ ما یک سبک 100% صنعتی را پیشنهاد می کنیم که روز به روز در دکوراسیون داخلی مانند آشپزخانه گسترده تر می شود. در آشپزخانه های میکروسمنت به سبک دکوراسیون صنعتی ترکیب دیوارها و کف یک پوشش پیوسته در رنگ های خاکستری و مشکی غالب است.

  • Created on .
  • Last updated on .

شبکه های اجتماعی ما

آدرس پستی ما

  • تهران - جلال آل احمد غرب - پلاک ۱۷۷- واحد ۱۶ 

تلفن های تماس ما

  • ۰۲۱۸۸۲۸۶۵۰۶

    ۰۲۱۸۸۲۸۶۱۱۸

     

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن پیگرد قانونی دارد

میکروسمنت چیست