سمیک در نمای بیرونی

 میکروسمنت در نمای بیرونی: کف هایی که تفاوت ایجاد می کنند

میکروسمنت در نمای بیرونی به سنگفرش پیوسته دکوراتیو معروف شده است. پوششی که به دلیل مزیت های بزرگی که دارد به طور فزاینده ای در ذهن معماران و سازندگان به عنوان جایگزینی عالی برای پوشش کف های فضای باز مانند تراس ها، پاسیو ها، ایوان ها، باغ ها، استخرها و حتی دیوارها و نماها  تبدیل شده است.

اگر شما از جمله کسانی هستید که تا به حال فکر می‌کردید که میکروسمنت یک پوشش انحصاری برای دکوراسیون داخلی است، با خواندن این مقاله تصور شما به طور کامل تغییر خواهد کرد. با اجرای سمی فاین میکروسمنت سِمیک گرید دور به آسانی می‌توان نمایی یکدست و مینیمال داشت.

چرا میکروسمنت را برای نمای بیرونی انتخاب کنیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که انتخاب میکروسمنت برای نمای بیرونی، چه به عنوان پوشش دیوارها، نماها، ایوان ها و چه به عنوان سنگفرش در فضای باز ایده بسیار خوبی است. در هر صورت، استفاده از میکروسمنت در فضای باز، ایجاد فضای باورنکردنی را تضمین می کند. زیرا پوششی را تشکیل می دهد که چسبندگی فوق العاده ای داشته و  بر روی همه ی بسترها اجرا می شود. یک پوشش دکوراتیو پیوسته که زیبایی بصری قدرتمند را با کارایی بی نظیر ترکیب می کند.

میکروسمنت سمیک در نمای بیرونی

در اینجا شش مزیت اصلی محبوبیت میکروسمنت برای فضای باز را بیان خواهیم کرد.

۱.اجرا بر روی تمامی سطوح

میکروسمنت یک پوشش پیوسته است که مستقیماً بر روی هر بستری اعمال می شود. به عبارت دیگر نیازی به درز انبساط ندارد. این یک ارزش افزوده عالی است که به میکروسمنت اجازه می دهد کاملاً با بقیه عناصر دکوراتیو معماری ترکیب شود و احساس تداوم و هماهنگی بین همه اجزا را ایجاد کند. تداومی که می تواند یک گام جلوتر رفته و به عنوان پیوندی بین میکروسمنت برای نمای بیرونی و فضای داخلی خانه یا محل کار عمل کند.

۲. مقاومت بی نظیر میکروسمنت در برابر ترافیک بالا

عامل اصلی که باعث شده است میکروسمنت در نمای بیرونی به عنوان جایگزینی برای پوشش‌های دیگر مانند سنگ طبیعی یا مصنوعی، کاشی، بتن و بسیاری دیگر شهرت پیدا کند، عملکرد مناسب میکروسمنت در فضای باز در برابر ترافیک رفت آمدی بالا است.

۳. مقاومت بالای میکروسمنت در برابر باران و گرما

شرایط آب و هوایی یک عامل تعیین کننده در انتخاب مصالح مورد استفاده در فضای باز توسط معماران، دکوراتورها و سایر متخصصان ساخت و ساز است. میکروسمنت سمیک گرید پروف در صورت اجرای اصولی به همراه محصول مناسب فضای بیرونی تحت تاثیر باران و گرما قرار نمی گیرد.

میکروسمنت سمیک در نمای بیرونی

 

۴. خواص ضد میکروبی میکروسمنت

یکپارچگی سطح میکروسمنت در فضای باز از رشد قارچ ها، علف های هرز یا باکتری ها جلوگیری می کند و در نتیجه فضایی تمیز و پاکیزه ایجاد می کند. علاوه بر این، این یک پوشش دکوراتیو است که تمیز کردن آن بسیار آسان است و به حداقل نگهداری و مراقبت نیاز دارد.

۵. کفپوشی ضد لغزش

امروزه اکثر مشتریان به دنبال متریالی با پوشش بدون لغزش برای پوشش های بیرونی می گردند. بنابراین خوشحال خواهید شد که بدانید میکروسمنت سمیک گرید دور این توانایی را داشته و کفپوش پیوسته خارجی را به فضایی کاملاً بدون لغزش تبدیل می کند.

۶. ایجاد نمای خارجی بادوام

آخرین اما نه کم اهمیت ترین مورد، دوام بالای این محصول است که پوششی مناسب برای دیوارها و کف بوده و با وجود گذشت زمان عملکرد خود را در بالاترین سطح حفظ می‌کند. به این ترتیب، با استفاده از میکروسمنت برای نمای بیرونی، نه تنها یک پوشش بسیار تزئینی، ظریف و پیچیده به دست می آید، بلکه یک پوشش بسیار بادوام نیز خواهیم داشت.

میکروسمنت سمیک در نمای بیرونی

 
  • Created on .
  • Last updated on .

شبکه های اجتماعی ما

آدرس پستی ما

  • تهران - جلال آل احمد غرب - پلاک ۱۷۷- واحد ۱۶ 

تلفن های تماس ما

  • ۰۲۱۸۸۲۸۶۵۰۶

    ۰۲۱۸۸۲۸۶۱۱۸

     

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن پیگرد قانونی دارد

میکروسمنت چیست