نحوه تمیز کردن میکروسمنت سمیک

 

در حال حاضر میکروسمنت جز برترین مصالح ساختمانی در دنیا محسوب میشود که این امر نه تنها بخاطر امکانات ایده آل و زیبایی ظاهری این متریال که به سبب مقاومت و دوام بالای آن در کنار سایر مزایای دیگر مورد توجه می باشد. ناگفته نماند که می‌توان این محصول را بر روی هر ماده بدون نیاز به کار ساختمانی اجرا نمود.

اما در مورد نحوه تمیز کردن میکروسمنت سمیک در این مقاله هر آنچه برای تمیز کردن این پوشش باید بدانید به شما می‌گویم .

نحوه تمیز کردن میکروسمنت سمیک

نکات و توصیه هایی برای تمیز کردن میکروسمنت:

از آنجا که کفپوش بیشتر از دیوارپوش در معرض آلودگی است در این مقاله بر روی کفپوش های میکروسمنت تمرکز خواهیم کرد.

مهمترین نکات  تمیز کردن میکروسمنت :

در هفته اول بعد از اجرای میکروسمنت، تحت هیچ شرایطی کف را تمیز نکنید در هنگام خشک شدن میکروسمنت به که حتماً اتاق باید تهویه مناسب داشته باشد تا به خوبی خشک شود در این مرحله ریختن هر نوع مایعی روی زمین میتواند و رنگ کف میکرومتر را تغییر دهد و یا باعث روشن شدن سطح شود‌. بنابراین به هر قیمتی که شده حتی از راه رفتن بر روی سطح قبل از خشک شدن کامل جدا خودداری کنید.

پس از هفته اول کف میکروسمنت سمیک را می توان با استفاده از آب، بسیار آرام تمیز کرد. علت اینکه باید این کار را آرام انجام داد این است که باید صبر کرد تا تخلخل کف میکروسمنت کاملاً بسته شود و این تنها پس از هفت روز اول اتفاق می افتد.

حداقل یک ماه صبر کنید تا کف میکروسمنت سمیک سختی و مقاومت مناسب خود را به دست آورد و پس از این مدت میگذارمت را می‌توان با آب و ماده شوینده خنثی تمیز نمود.

تحت هیچ شرایطی از محصولات ساینده مانند برس‌های فلزی کاغذ سمباده اسیدها و آمونیاک و غیره استفاده نکنید زیرا به سطح میکروسمنت آسیب جدی می‌رساند.

نحوه تمیز کردن میکروسمنت سمیک

  • Created on .
  • Last updated on .

شبکه های اجتماعی ما

آدرس پستی ما

  • تهران - جلال آل احمد غرب - پلاک ۱۷۷- واحد ۱۶ 

تلفن های تماس ما

  • ۰۲۱۸۸۲۸۶۵۰۶

    ۰۲۱۸۸۲۸۶۱۱۸

     

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن پیگرد قانونی دارد

میکروسمنت چیست