• خانه

هفت دلیل انتخاب میکروسمنت سمیک

 

میکروسمنت سمیک یکی از پوشش های دکوراتیو زمان حال و از همه مهمتر آینده می باشد. سمیک به سبب فرمولاسیون ویژه خود مزایای فراوانی نسبت به سایر متریال دارد که آن را برای ایجاد انواع فضاها و سبک ها ایده آل می کند. در اینجا مزایای اصلی میکروسمنت را توضیح می دهیم که عاشق آن خواهید شد و به خانه رویاهای خود خواهید رسید.

۱.تنوع رنگی میکروسمنت 

مخلوطی از انواع مختلف رنگدانه های رنگی در سمیک، رنگ های متعددی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا خلاقیت خود را شکوفا کند. ترکیبات نامحدودی که به هر اتاق یا مبلمانی روح می بخشد و شخصیت یک خانه منحصر به فرد و تکرار نشدنی را ایجاد می کند.

۲.چسبندگی بی نظیر میکروسمنت  به تمام سطوح

یکی از مزیت‌های بزرگ سمیک، قابلیت تطبیق آن با تمام سطوح موجود به دلیل چسبندگی زیاد آن است، بنابراین مانند بسیاری از روش های بازسازی خانه، نیازی به حذف مواد قبلی نیست.

میکروسمنت سمیک

 

۳.ارزش دکوراتیو بالا میکروسمنت 

سمیک در داخل و در فضای باز و محیط های داخلی قابل استفاده است و برای کف، دیوار، سقف، تراس، استخر و حتی مبلمان کاملاً مناسب می باشد. به همین دلیل است که میکروسمنت ارزش دکوراتیو بالایی دارد و به راحتی هرچیزی که تصور می کنید را می توانید اجرا کنید.

۴. مقاومت بالا میکروسمنت 

اگر سمیک را انتخاب می کنید، مقاومت بالا را نیز انتخاب کرده اید زیرا سمیک در برابر فشارهای مکانیکی، سایش یا اشعه ماوراء بنفش کاملاً مقاوم است و سایر متریال موجود نمیتوانند همه این موارد را تواما داشته باشند.

۵.نصب سریع و تمیز میکروسمنت 

یکی از بزرگترین دردسر ها هنگام بازسازی خانه ، فکر کردن به زباله هایی است که در حین انجام کار کار جمع می شوند. مشکل حل شد! با سمیک شما حتی به اندازه یک قلوه سنگ نیز زباله تولید نمی کنید و به همان اندازه نصب بسیار سریع و آسانی خواهید داشت.

 

میکروسمنت سمیک

۶.تمیز کردن و نگهداری میکروسمنت 

 تمیز کردن و نگهداری سمیک بسیار ساده بوده و فقط با آب و صابون خنثی، اطمینان حاصل می کنید که همیشه سطحی تمیز و عاری از گرد و غبار دارید که خواص آن دست نخورده باقی مانده است.

۷.ضخامت پایین میکروسمنت 

برخلاف سیمان صاف شده، ضخامت میکروسمنت سمیک حداقل است، زیرا در یک یا دو لایه نازک بین ۲ تا ۳  میلی متر اجرا می شود. به این ترتیب حتی اگر روی هر سطح دیگری قرار گیرد، تغییر ارتفاع نهایی نامحسوس است.

 
  • Created on .
  • Last updated on .

شبکه های اجتماعی ما

آدرس پستی ما

  • تهران - جلال آل احمد غرب - پلاک ۱۷۷- واحد ۱۶ 

تلفن های تماس ما

  • ۰۲۱۸۸۲۸۶۵۰۶

    ۰۲۱۸۸۲۸۶۱۱۸

     

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن پیگرد قانونی دارد

میکروسمنت چیست