میکروسمنت سمیک گرید دور | مناسب برای فضای خارجی

 14feaab0ecaefeef075ecc226f1e3a6f.jpg

 

در چندین دهه اخیر سازندگان ساختمان به اهمیت طراحی نما در فروش بهتر و تلقین کیفیت بالای متریال ساخت به خریدار پی بردند. بسیاری از پیمانکاران همواره به دنبال متریالی با کیفیت همراه با جلوه بصری بی نظیر بودند که در مدت زمان کوتاه تری منجر به تکمیل پروژه گردد. نمای بیرونی ساختمان درواقع هویت بنا به حساب می آید که باید به چشم نواز تر شدن نما کمک نماید. میکروسمنت سمیک گرید دور با قابلیت اجرا در نمای خارجی ساختمان به سبب عدم زردگرایی و مقاومت در برابر تغییرات جوی و نور خورشید و همچنین تنوع رنگی بالا، انتخابی هوشمندانه برای نمای ساختمان شما محسوب میشود.

 

میکروسمنت سمیک

microcement 0016

 

لازم به ذکر است که این متریال بادوام و مقاوم به سبب ایجاد سطحی یکدست و یکنواخت دچار ترک خوردگی نشده و در طول زمان دستخوش هیچگونه تغییراتی در رنگ بافت نمیگردد. همانطور که میدانید، طراحی یک نمای مدرن و مینیمال از قوانین معماری مدن پیروی میکند که بر خلاف طراحی نمای کلاسیک در نمای مدرن عناصر به ساده ترین شکل ممکن و با حذف تجملات اضافی به کار رفته اند.

 

میکروسمنت سمیک در نما

میکروسمنت سمیک در نما

 

میکروسمنت سمیک گرید دور

میکروسمنت سمیک گرید دور مناسب فضاهای خارجی ساختمان و نمای ساختمانی می باشد. این محصولات سمیک برای استفاده در سطوح خارجی و محیط هایی که در ارتباط مستقیم با نور خورشید است طراحی شده است. در واقع این محصول علاوه بر مقاومت دبرابر نور خورشید و اشعه  UV مقاومت بالایی نیز در برابر رطوبت ، بارندگی و تغییرات جوی دارد.

 

 میکروسمنت سمیک گرید دور

 CEMIC-CEMIDOR.png

 

 سمی فاین گرید دور

از ویژگی‌های مهم میکروسمنت سمیک گرید دور  می‌توان به چسبندگی بالا به همه سطوح و قابلیت اجرا بر روی تمامی متریال مانند سنگ، سیمان، آجر،  فلزات و سرامیک اشاره نمود. لازم به ذکر است این محصول قابلیت اجرا بر روی تمامی مصالح ساختمانی مسطح و سطوح منحنی را دارد.

 سمی بیس

سمی بیس سمیک محصولی طراحی‌شده برای زیرسازی میکروسمنت می باشد. این محصول میکروسمنتی سطحی بدون درز ، شکاف و ترک به ارمغان می آورد. از ویژگی‌های شاخص سمی بیس می‌توان به مقاومت مکانیکی بالا و عدم جذب گرد و غبار اشاره نمود. اجرای سمی بیس توسط مجری مجرب آسان بوده و به سرعت انجام می شود. سمی بیس سمیک به سبب چسبندگی بی نظیر بر روی تمامی سطوح از جمله کاشی، سیمان و سایر مصالح به سادگی برای همه سطوح مسطح و منحنی قابل اجرا می باشد. سمی بیس سمیک با توجه به سطح موجود در یک الی دو لایه قابل اجرا است که در موارد خاص از لایه سوم نیز می توان بهره برد.

 CEMIC CEMIBASE1

 میکروسمنت سمیک گرید دور

 

آکروسم

آکروسم نوعی رزین است که خواص مکانیکی بالایی برای میکروسمنت سمیک به ارمغان می آورد. این پلیمر پایه آبی به عنوان پرایمر استفاده می شود که به اجرای هر چه بهتر پوشش میکروسمنت سمیک کمک می نماید.

آکروسم با تشکیل فیلمی با چسبندگی و کشش سطحی بالا سبب پیوستگی بین سطح موجود و میکروسمنت سمیک می‌گردد که فیلم تشکیل شده مقاومت بالایی در محیط های قلیایی دارد.

 

فایبرسم

فایبرسم ، توری فایبرگلس سمیک ، برای افزایش مقاومت کف میکروسمنتی در تمامی محصولات سمیک در صورت نیاز پیش از اجرای لایه سمی بیس اجرا می شود این محصول با توزیع مناسب تنش از ایجاد ترک بر روی میکروسمنت سمیک جلوگیری کرده و باعث عملکرد حداکثری میکروسمنت سمیک می گردد.

جنس این طوری AR میباشد که در محیط های قلیایی مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارد. از دیگر ویژگی‌های فایبرسم می توان به قابلیت انعطاف بالا اشاره نمود که قابل اجرا بر روی تمامی مصالح می باشد.

 

 

 

میکروسمنت سمیک گرید دور

 
دانلود کاتالوگ سمیک

  • Created on .
  • Last updated on .

شبکه های اجتماعی ما

آدرس پستی ما

  • تهران - جلال آل احمد غرب - پلاک ۱۷۷- واحد ۱۶ 

تلفن های تماس ما

  • ۰۲۱۸۸۲۸۶۵۰۶

    ۰۲۱۸۸۲۸۶۱۱۸

     

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن پیگرد قانونی دارد

میکروسمنت چیست