میکروسمنت سمیک گرید پروف | مناسب برای فضای مرطوب

 cemic-bathroom.jpg

 

استفاده از میکروسمنت در محیط های مرطوب مانند سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و استخر جز محبوب ترین ترند های چند سال اخیر محسوب میشود. پیش از این میکروسمنت را بیشتر در محیط های فاقد رطوبت مشاهده میکردیم اما باید بدانید که این متریال مدرن به راحتی در تمامی محیط های مرطوب قابل اجراست و نیازی به زیرسازی ویژه ای ندارد. اگر شما هم طرفدار سبک مینیمال هستید و از کاشی های تکراری خسته شده اید این مقاله برای شماست.

 

میکروسمنت سمیک در حمام

میکروسمنت سمیک در آشپزخانه

 آشپزخانه میکروسمنتی

میکروسمنت در آشپزخانه مزایای بالایی دارد که از مهمترین آن ها می توان به مقاومت حرارتی و شیمیایی بالا در کنار خاصیت ضدآبی اشاره کرد. لازم به ذکر است میکروسمنت  بدون نیاز به کار ساختمانی به آسانی در تنوع رنگی بالا و طرح های متنوع بر روی کابینت، کانتر و کف و دیوار آشپزخانه و همچنین به عنوان پوشش بین کابینتی اجرا می گردد.

اگر قصد ریدیزاین آشپزخانه قدیمی خود را دارید قطعا میکروسمنت بهترین انتخاب پیش رو خواهد بود که برای هر سبک طراحی مناسب می باشد.

 

میکروسمنت سمیک در آشپزخانه

میکروسمنت سمیک گرید پروف

حمام و سرویس بهداشتی میکروسمنتی

در واقع میکروسمنت سِمیک مقاومت فوق العاده ای در برابر رطوبت محیط دارد. حمام و سرویس بهداشتی جز فضایی محسوب میشود که از این نوع رطوبت ثابت رنج می برد و انتخاب متریال مناسب بسیار حائذ اهمیت است. با اجرای سمی فاین میکروسمنت سمیک گرید پروف، این مشکل به طور کامل از بین می‌رود زیرا این محصول نه تنها در برابر رطوبت محیط، بلکه در برابر بخار آب نیز بسیار مقاوم است. این محصول به عنوان جایگزینی ایده آل برای کاشی و سرامیکمطرح شده که با توجه به تنوع رنگی بالا، همواره طرفداران خاص خودش را دارد.  لازم به ذکر است این متریال با ایجاد سطحی یکدست و بدون درز کاملا آنتی باکتریال بوده و به آسانی قابل نظافت می باشد.

 microcement 016

 میکروسمنت سمیک در سرویس بهداشتی

استخر میکروسمنتی

امروزه میکروسمنت در استخر، به سبب ایجاد سطحی بدون لغزش و دوام بالا، به یکی از اصلی ترین گزینه های انتخاب برای طراحان داخلی بدل شده است. تنوع رنگ و بافت و امکان ساخت انواع اشکال هندسی با میکروسمنت سبب شده تا شما هیچ محدودیتی در ساخت طرح های نیم دایره و لبه گرد نداشته باشید.

یکی از مشکلات استخر های کاشی ها شده، تجمع کثیفی و کپک در درزه ها است، اما میکروسمنت از آنجایی که درز نداشته و دارای یک سطح پیوسته بدون ترک می باشد، کثیفی در درز های آن جمع نمی شود و به حداقل تلاش برای نظافت و نگهداری نیاز دارد.

 microcement 013

 میکروسمنت سمیک در استخر

 

 

میکروسمنت سِمیک گرید پروف

میکروسمنت سِمیک گرید پروف سطحی کاملا آبگریز را به ارمغان می‌آورد. از ویژگی‌های شاخص میکروسمنت سِمیک می‌توان به چسبندگی ایده‌آل به تمامی سطوح و قابلیت اجرا بر روی تمامی مصالح اشاره کرد میکروسمنت سِمیک با مقاومت مکانیکی بالا و اجرای آسان به گزینه ای بی‌نظیر برای محیط های در معرض رطوبت همچون سرویس‌های بهداشتی و غیره تبدیل شده است.

میکروسمنت سِمیک گرید پروف علاوه بر قابلیت اجرا در طیف های متفاوت رنگی و بافت متنوع فضای ایده آل و مدرن را خلق می کرده و برای اجرا روی دیوار، کف و سقف محیط‌های مرطوب کاملاً مناسب است. میکروسمنت قابلیت اجرا در سرویس بهداشتی حمام آشپزخانه کابینت بین کابینتی و قابل اجرا روی کاشی و سرامیک می باشد.

 میکروسمنت سمیک گرید پروف

 CEMIC CEMIPROOF

 

سمی فاین گرید پروف

میکروسمنت سِمیک با گرید پروف مناسب محیط‌های مرطوب می باشد. مواد تشکیل دهنده این محصول میکروسمنتی به ‌گونه‌ای است که قابلیت اجرا در سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، کابینت، بین کابینتی و سایر محیط های در معرض رطوبت بالا را دارد. همچنین قابل اجرا بر روی کاشی و سرامیک بوده که سرعت بازسازی را به شدت افزایش میدهد و در واقع نیازی به تخریب سطح زیرین نیست.

 

 

 

سمی بیس

سمی بیس سِمیک محصولی طراحی‌شده برای زیرسازی میکروسمنت می باشد. این محصول میکروسمنتی سطحی بدون درز ، شکاف و ترک به ارمغان می آورد. از ویژگی‌های شاخص سمی بیس می‌توان به مقاومت مکانیکی بالا و عدم جذب گرد و غبار اشاره نمود. اجرای سمی بیس توسط مجری مجرب آسان بوده و به سرعت انجام می شود. سمی بیس سمیک به سبب چسبندگی بی نظیر بر روی تمامی سطوح از جمله کاشی، سیمان و سایر مصالح به سادگی برای همه سطوح مسطح و منحنی قابل اجرا می باشد. 

 میکروسمنت سمیک گرید جنرال

 acrocem01.png

 

آکروسم

آکروسم نوعی رزین است که خواص مکانیکی بالایی برای میکروسمنت سِمیک به ارمغان می آورد. این پلیمر پایه آبی به عنوان پرایمر استفاده می شود که به اجرای هر چه بهتر پوشش میکروسمنت سمیک کمک می نماید. آکروسم با تشکیل فیلمی با چسبندگی و کشش سطحی بالا سبب پیوستگی بین سطح موجود و میکروسمنت سمیک می‌گردد که فیلم تشکیل شده مقاومت بالایی در محیط های قلیایی دارد.

 فایبرسم

فایبرسم ، توری فایبرگلس سِمیک ، برای افزایش مقاومت کف میکروسمنتی در تمامی محصولات سِمیک در صورت نیاز پیش از اجرای لایه سمی بیس اجرا می شود این محصول با توزیع مناسب تنش از ایجاد ترک بر روی میکروسمنت سمیک جلوگیری کرده و باعث عملکرد حداکثری میکروسمنت سمیک می گردد.

جنس این طوری AR میباشد که در محیط های قلیایی مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارد. از دیگر ویژگی‌های فایبرسم می توان به قابلیت انعطاف بالا اشاره نمود که قابل اجرا بر روی تمامی مصالح می باشد.

 

 

fiberglass.png

 
دانلود کاتالوگ سمیک

 

  • Created on .
  • Last updated on .

شبکه های اجتماعی ما

آدرس پستی ما

  • تهران - جلال آل احمد غرب - پلاک ۱۷۷- واحد ۱۶ 

تلفن های تماس ما

  • ۰۲۱۸۸۲۸۶۵۰۶

    ۰۲۱۸۸۲۸۶۱۱۸

     

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن پیگرد قانونی دارد

میکروسمنت چیست