هشت دلیل ترند شدن حمام های میکروسمنتی در سال آینده

اگر به فکر بازسازی یا بزرگ کردن سرویس بهداشتی خود در سال آینده هستید، این مقاله برای شما مناسب است!

در سال ۲۰۲۲ میکروسمنت یکی از برترین ترندهای معماری معرفی شد، از مزایای بی نظیر استفاده از این پوشش توسط معماران، طراحان داخلی میتوان به زیبایی ظاهری به همراه مقاومت مکانیکی و شیمیایی اشاره نمود. امروزه این پوشش به سبب سطح ضد آبی که ایجاد میکند به طور فزاینده ای در حمام های منازل استفاده می‌شود.

مزایای اصلی حمام های میکروسمنت

میکروسمنت را می توان به طرق مختلف در حمام اجرا کرد. تطبیق پذیری بالای این پوشش با تمامی مصالح موجود  (امکان اجرا بر روی کاشی و سرامیک) به عنوان زیرساخت توجه مخاطبین را بیش از پیش به خود جلب کرده است.

در اینجا هشت دلیل اصلی وجود دارد که نشان می دهد چرا حمام‌های دارای میکروسمنت در سال آینده بسیار محبوب خواهند شد.

 

 حمام میکروسمنتی سمیک

 

1. احساس وسعت بیشتر

در بیشتر موارد حمام کوچکترین متراژ منزل شما را در برمیگیرد. بنابراین بهینه سازی اندازه آن تا حد امکان در اولویت تصمیم‌گیری برای بازسازی می‌باشد. یکدستی سطح میکروسمنت حس وسعت بیشتری را القا می‌کند که اگر با رنگ های روشن در کف و دیوار ترکیب شود، این حس افزایش می‌یابد.

استفاده از رنگ های روشن میکروسمنت سِمیک، برای بزرگتر نشان دادن هرچه بیشتر فضای حمام مناسب بوده و با ترکیب چوب فضایی زیبا و در عین حال دلباز را برای شما به ارمغان می‌آورد.

2. مقاومت در برابر رطوبت محیط در حمام میکروسمنت

یکی دیگر از برجسته ترین مزایای میکروسمنت در حمام که به ترند شدن آن در سال آینده کمک می‌کند مقاومت فوق العاده آن در برابر رطوبت محیط است. حمام فضایی است که از این نوع رطوبت ثابت رنج می برد و انتخاب متریال مناسب بسیار حائذ اهمیت است. با اجرای سمی فاین میکروسمنت سمیک گرید پروف، این مشکل به طور کامل از بین می‌رود زیرا این محصول نه تنها در برابر رطوبت محیط، بلکه در برابر بخار آب نیز بسیار مقاوم است.

3. تطبیق پذیری

اگر یک ویژگی وجود داشته باشد که  بتواند کاملاً حمام های میکروسمنتی را تعریف کند، تطبیق پذیری آن است زیرا این پوشش تقریباً به هر بستری مانند کاشی، چوب، شیشه و ... چسبندگی فوق‌العاده‌ای دارد. به همین دلیل است که ما می‌توانیم میکروسمنت را در حمام نه تنها روی دیوارها و کف، بلکه به عنوان سینی دوش و وان نیز استفاده کنیم. تطبیق پذیری به شما امکان ایجاد طرح های بی نهایت را در هر رنگی که می‌خواهید را می‌دهد، زیرا این پوشش تزئینی دارای طیف گسترده ای از رنگدانه ها است.

 

 حمام میکروسمنتی سمیک

 

 

4. تمیز کردن آسان و ساده

تمیز کردن حمام میکروسمنتی بسیار آسان است زیرا عدم وجود اتصالات در این پوشش از تجمع کثیفی جلوگیری می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از یک پاک کننده قلیایی و یک دستمال تمیز کننده برای مراقبت روزانه استفاده کنید و ... کار تمام است!

5. نور طبیعی را افزایش می دهد

در مورد بازسازی حمام ایجاد فضایی آرامشبخش با نور مناسب همیشه یکی از نکاتیست که ذهن طراحان داخلی را به خود مشغول کرده است. میکروسمنت در حمام پوششی ایده آل است، زیرا نور طبیعی را به گونه‌ای افزایش می دهد که گویی بر روی آن منعکس شده است.

6. نصب سریع میکروسمنت در حمام

از آنجایی که استفاده از میکروسمنت نیازی به کار ساختمانی ندارد، اجرای آن بسیار سریع خواهد بود. تنها بعد از گذشت ۲ الی ۳ روز می‌توانید بر روی کفپوش میکروسمنتی بدون بروز هیچگونه مشکلی راه بروید آیا این فوق العاده نیست؟

7. میکروسمنت در حمام ضد لغزش است

رطوبت موجود در حمام می‌تواند باعث لغزیدن افراد و افتادن آن‌ها شود؛ مشکلی که با استفاده از میکروسمنت در حمام می‌توان از آن جلوگیری کرد.

8. حمام میکروسمنت ضد آب است

صدها پروژه نوسازی که در آن سینی های دوش و ... با میکروسمنت پوشانده شده اند تصادفی نیستند! مقاومت عالی این ماده در برابر آب جاری به شما این امکان را می دهد بدون فکر کرد من به نشتی های احتمالی که خلاقیت خود را آزاد کنید.

نکته : از قبل اطمینان حاصل کنید که بستری که قرار است میکروسمنت روی آن اجرا شود، عاری از رطوبت باشد. اگر وجود داشته باشد و اصلاح نشود، میکروسمنت رطوبت را "کپی" می‌کند.

 حمام میکروسمنتی سمیک

 

  • Created on .
  • Last updated on .

شبکه های اجتماعی ما

آدرس پستی ما

  • تهران - جلال آل احمد غرب - پلاک ۱۷۷- واحد ۱۶ 

تلفن های تماس ما

  • ۰۲۱۸۸۲۸۶۵۰۶

    ۰۲۱۸۸۲۸۶۱۱۸

     

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن پیگرد قانونی دارد

میکروسمنت چیست